Rozhovor nejen s naším odchovancem.

Další posily do týmu, které Vám dneska v podání Daniela Sekuly a Jakuba Kocha. Kuba doplní útočnou formaci a bude se snažit probojovat do základní sestavy. To samé Danek. Věříme, že kluci ukážou své kvality, teď se pojďme podívat na jejich rozhovory.

Začneme Kubou Kochem.
Co tě přitáhlo do Slovanu?

Čau, ve Slovanu už jsem dříve působil, ale pak jsem přestoupil do Vítkovic. Teď jsem se chtěl vrátit do klubu, který znám.

Jak se těšíš na sezónu u nás?

Těším se na mojí první mužskou sezónu v dresu Slovanu, tak nějak přiměřeně, ale jsem zvědavý jak se v ní dokážu prosadit.

Co očekáváš od téhle sezóny?

Od sezóny čekám, že budeme hrát vyrovnané zápasy s každým týmem v lize a zároveň budeme předvádět atraktivní florbal.

Co říkáš na tým?

Tým je poskládaný ideálně, jsou zde zkušení borci, ale zároveň i mladá krev, která to přišla oživit.

Jakub Koch

To byl tedy Kuba Koch náš odchovanec. Co nám prozradí Danek Sekula?

Co tě přitáhlo do Slovanu?

Nejvíc asi trenér, u kterého vím, že se mi pod ním bude dobře spolupracovat a má mi hodně co předat do budoucna.Taky už se tam znám s pár lidma a není to daleko na dojíždění, což mi vyhovuje, jelikož ještě studuji.

Jak se těšíš na sezónu u nás?

Myslím si, že to pro mě bude velká zkouška a hlavně posun vpřed v mé kariéře, jelikož přecházím z juniorského florbalu na mužský, tudíž to pro mě bude hodně nových věcí a zkušeností, takže je se na co těšit.

Co očekáváš od téhle sezóny?

Věřím, že to dotáhneme do play-off, i když je fakt, že to bude těžké, v lize je dost týmů, které prokazují velkou kvalitu.Ale posil je poměrně hodně, takže nevidím důvod, když všichni budeme dřít na 100%, proč bychom toho nemohli dosáhnout.Každopádně, fanoušci se mají na co těšit!

Co říkáš na tým?

Tým super, hráči, kteří ve Slovanu hrají už nějaké ty léta, nás přijali v pohodě s nadšením nám taky něco předat.Celkově se těším, jak už to všechno začne naostro.

Daniel Sekula