Rozhovor s trenérem před velkou bitvou

Vyzpovídali jsme trenéra Václava Komačku ohledně víkendového derby s Torpédem. Velice atraktivní utkání pro všechny v okolí, kdy každý duel byl vyrovnaný a hra se přelívala ze strany na stranu. CO nám k tomu řekl Vašek?

Ahoj Vašku, další Havířovské derby před námi, tvoje už třetí, protože jsi začal trénovat áčko minulý rok v listopadu. Jak se těšíš na víkend?

Zdravím všetkých fanúšikov florbalu. Každé derby so sebou prináša niečo špeciálne a inak tomu nebude ani tentokrát, takže sa teším.

Co vůbec říkáš na kádr a dosavadní úspěchy torpéda v této sezóně? Myslíš si, že torpédo vyrokuje se vším co má?

Veľká výhoda Torpéda je, že ten káder majú široký. Šikovní mladí hráči doplněný o hráčov, ktorý hrali extraligu. Pokiaľ budu zdravotně v poriadku, nevidím dovod, prečo by nenastupili v plnej zostave.

Jaké faktory by mohli ovlivnit derby? Bude to týmový duch nebo spíše individuální výkony? 

Pravdepodobne kombinácia týchto dvoch faktorov.

Myslíš si, že áčko bude psychicky dobře naladěno i po prohře se Znojmem?

Na zápas so Znojmom už nemyslíme. Samozrejme, tie body nám chýbajú, ale teraz sa sustredíme na další zápas.

Co tým sráží v zápasech? Viděli jsme už několikrát, že áčko hrálo výborně, ale bohužel i když muži vedli, tak zápas ztratili.

Bohužiaľ, nieje to jedna vec, inak by sme sa na to viacej sustredili a viac na tom pracovali. Posledný zápas to bola kondícia, kde sme v závere zápasu po náročnom programe niektorých hráčov už nemali sily na aktívnu hru, ktorá držala Znojmo od našej brány. V iných zápasoch to bola zase nekoncentrovat, niekedy nezkusenost, nakolko ten tím je mladý.  

Otázka na druhou stranu, jaká je naše největší síla? 

To si nechám pre seba 

Co by jsi rád vzkázal fanouškům? 

Začať sviatky florbalom je super, tak neváhajte a pridte nás podporit, budeme vďační.

Děkuji Vaškovi za rozhovor, jak sám řekl je to předvánoční svátek pro všechny florbalisty z Havířova a nedalekého okolí. Zápas bude taky sloužit pro dobrou věc! Na tribuně bude nachystaný Vánoční stromeček, kde můžete odkládat jakékoliv dárky pro děti, nejlépe výtvarné potřeby (pastelky, fixy, vodové barvy, voskovky, výkresy, papíry apod.). Dárky poputují dětem do Havířovské nemocnice. Přijďte všichni zaplnit tribunu a podívat se na velkou podívanou.