Rozloučení se sezónou 2016/2017

Rozloučení se sezónou 2016/2017

Letos jsme si nechtěli nechat rozloučení se sezónou ničím pokazit, a tak jsme počasí převezli a termín na poslední chvíli přesunuli ze soboty 17. 6., kdy bylo zima a pršelo, na další sobotu 24. 6., což byl nádherný slunečný den. A možná právě proto jsme se úplně všichni sešli – byli tam naši hráči všech mladších kategorií, naši trenéři, příbuzní, kamarádi a prostě všichni, kteří chtěli strávit krásné sobotní odpoledne ve společnosti všech, co fandí TJ SLOVAN florbal Havířov.

Program neměl chybu – Ríša si převzal putovní pohár města Paskova za nejlepšího hráče a všichni naši hráči dostali od svých trenérů krásné medaile jako poděkování za úspěšnou sezónu. A pak už se jen grilovalo a jedlo – párkrát nám to teda přestalo hořet, ale vždy se našel někdo, kdo oheň opět oživil, aby se mohlo pokračovat. Hrál se fotbal, při kterém se tatínci a kluci pořádně zapotili, hrál se tenis, badminton a u něho se zase zapotily maminky. Prostor byl i pořádně si ze všech vystřelit – nebo aspoň zamířit na barevné balónky, ti lepší strefili i terč ((-:

Všechny tekutiny tekly proudem, sluníčko svítilo až do večera, a tak bylo veselo a spokojeně. Moc děkujeme všem, že přišli, přejeme nádherné léto a v příští sezóně se už na vás moc těší všichni z TJ SLOVAN Florbal Havířov.