Sezóna elévků

Dneska nám něco málo poví trenér elévků, Lukáš „Hightower“ Rada. Naše trenérská kapacita, která vychovává skvělé hráče i hráčky a skvěle zvládá mladé hlavičky. Na začátku sezóny začal na postu mladších žáků a zapojoval se do tréninku elévků. Postupem sezóny musel přejít naplno na post elévků, kde zůstal až do konce této krátké sezóny.

Je docela obtížné zhodnotit sezónu u tak malých dětí, jelikož k nám elévové chodí především se zabavit než hrát samotný florbal (v tomhle věku to není nijak neobvyklé). Před sezónou jsme si stanovili jasné cíle, kterých jsme se chtěli držet až do konce. Bohužel nám vše překazil koronavirus a tudíž naše práce ještě není zdaleka taková, jakou by jsme si ji představovali. Stále je na čem pracovat, stále nacházíme chyby u některých bohužel ty samé.

Na začátku všichni hráči/čky zjistili, že starší kluci už tady nejsou, a tak vše musí odehrát oni. Naštěstí to pro ně  to nebylo nic nového a začali na sobě pracovat ještě usilovněji než předtím a výsledky své práce viděly v první možné chvíli. Byli z toho tak nadšení, že chtěli víc a víc a pevně věříme, že se jim to jednoho dne jak ve florbale, tak i v životě vyplatí. 

Turnaje jsme se vždy snažili odehrát v co největším počtu ovšem přišli náhlé nemoci, zranění, dovolené, oslavy, a proto skoro na žádném turnaji nebyli všichni přítomni, ale i v oslabené sestavě můžeme s klidným srdcem říci, že tito hráči/čky máji tvrdý kořínek a jen tak se nevzdávají i v malém počtu chtěly ukázat co v nich je a po právu jsou na ně pyšní jak rodiče, tak i trenéři. 

Doufáme, že florbal všechny moc baví a udrží se u něj co možná nejdéle jak to půjde, a kdo ví, možná si jednou zahrají v našem A-týmu.