Proti silným soupeřům muži C neuspěli

V sobotu 17.12. se muži C vydali na další zápasy do Bystřice n.O., kde odehráli opět dva zápasy. Naše „céčko“ čelilo dvěma soupeřům ze samého čela tabulky a to Jablunkovu a Třinci.

Sestava:
Brankář: Bučko
Hráči: Juřica, Krumnikl, Žvak, Zotyka, Kroček, Svoboda, Konkolský, Klucho, Bernatík, Labuz (jen první zápas)

 

FbC Coyotes Jablunkov A 5:4 TJ Slovan Havířov C

V prvním utkání se naši hráči střetli s druhým týmem celé soutěže-Jablunkovem. V první třetině se oběma týmům moc nedařilo, ale lépe z toho vyšli hráči Jablunkova, kteří se z kraje utkání ujali vedení. Hra poté pokračovala ve stejném tempu, které místy připomínalo dost zmatenou hru. Z toho opět vytěžili hosté gól. Tentokrát se prosadili v oslabení. Stav 2:0 vydržel až do konce třetiny. Ve druhé části jsme se pomalu začali zvedat a náš výkon šel nahoru. Díky našemu zvýšenému úsilí začaly padat góly i na naší straně. Nejdříve se prosadil Kroček a v polovině zápasu využil přesilovku Labuz střelou od půlky a vyrovnal tak na 2:2. Za tohoto stavu se šlo i do poslední třetiny. Na jejím začátku se opět podařilo Labuzovi využít přesilovku a poslal nás do vedení. O dvě minuty později se prosadil Kroček a rázem jsme vedli již o dvě branky. Soupeř poté začal tlačit a rychle snížil na 3:4. Hry se poté ujali spíše domácí hráči, kteří se snažili více útočit. Několikrát nás podržel brankář Bučko, který držel stále naše naděje na překvapivý výsledek. Náš kolaps však přišel dvě minuty před koncem, kdy jsme dostali vyrovnávací branku v naší přesilovce. No a nepochopitelnou chybou vzadu 6 sekund před koncem jsme soupeři darovali tři body. Zápas pro nás skončil smolnou prohrou 5:4.

Branky Slovanu: Kroček (Labuz), Labuz (Kroček), Labuz (Juřica), Kroček (Juřica)

 

TJ Slovan Havířov C 2:6 FBC Ossiko Třinec

V dalším zápase nás čekal první tým, který jednoznačně dominuje celé lize-Třinec. Soupeř do nás vletěl už od začátku utkání a rychle se ujal vedení. Zbytek první třetiny nás Třinec držel sevřené před naší brankou a ostřeloval Bučka v brance ze všech možných pozic. Další branku pak třinečtí hráči přidali před pauzou. Do druhé části se tak šlo za stavu 0:2. Ve druhé třetině nás Třinec totálně rozebral. Postupně nám nasázel čtyři branky a za stavu 0:6 už se zápas spíše dohrával. V poslední části soupeř trochu polevil ze svého tempa a my jsme aspoň snížili zásluhou Krumnikla a Konkolského. Zápas nakonec skončil 2:6 a my jsme z turnaji odjeli bez bodu, se čtyřmi zlomenými florbalkami a dvěma zraněnými hráči.

Branky Slovanu: Krumnikl (Konkolský), Konkolský (Klucho)

 

Příští zápasy odehrajeme až v roce 2017. 7.1. se utkáme v Orlové s týmy Orlová B a Kopřivnice B.