Slovan proti Varům

Ještě jedno ohlédnutí za víkendem. 22. Kolo které se hrálo tuto neděli na MSH, hráli muži proti Fb Hurrican Karlovy Vary.

Nejdřive se podíváme na soupeře pod námi v tabulce, kteří hráli o sestupovou pozici, Litvínov a Náchod. Pro nás to znamenalo, že se buď Litvínov a nas dotáhne nebo Náchod zdramatizuje konec sezóny. Bohužel Náchod vyhrál a je o bod před Litvínovem a znamenalo to, že se na nás můžou dotáhnout. Naštěstí si Slovan drží formu a po 3. V řadě vyhrál.

Utkání začalo dobře pro Slovan, dokázal dát úvodní gól a trochu uklidnit střídačku. Soupeř přijel jen ve 12 lidech, ale to nic neznamenalo. Jen pro jejich fyzičku, protože od začátku vysoko napadali a Slovan v 1. třetině udělal hodně technických chyb, ale soupeř ho nedokázal potrestat. Slovan stihl dát ještě gól před koncem třetiny v přesilové hře a vedl 3:2.

Ve 2. třetině se Slovan herně zvedl a vytvořil si více gólových situací, dobře bránil a nedělal tolik technických chyb. Když už nepomohli bloky obránců přišel na řadu Martin Zapletálek, který vychytal několik šancí soupeře a podržel svůj tým. Ve druhé třetině dal slovan 4 branky. Některé akce vypadali jak ze snu každého hráče a proto soupeř vystřídal gólmana.

Do 3. třetiny jsme šli s čistou hlavou. Soupeř už moc vysoko nenapadal a my jsme mohli vstřelit 2 góly. Soupeř od 10. minuty třetí třetiny šel do hry bez gólmana a snažil se něco udělat s výsledkem. Celý tým posledních 10 minut šlapal, bránil, blokoval a všechno se dařilo. Soupeř stihl dát jen 2 branky a konečný stav nakonec upravil Kozelský do prázdné branky na 10:4.

Děkujeme divákům že přišli podpořit náš tým. Další kolo se bude hrát tuto sobotu na MSH ve 20:00 proti Florbal Chomutov. Tímto vás všechny zveme a děkujeme za vaši podporu💙💙