Slovan vyhrál Hornickou ligu

Během celého léta se ve sportovní hale Stonava koná turnaj s názvem Hornická liga. Už jsme vás o něm informovali jedním článkem. Od té doby se odehrálo dalších 6 zápasů. Tým složený především z juniorů a dorostenců doplněn muži se utkal s Petrovicemi, Petřvaldem, Orlovou, Stonavou a Bazingou z Ostravy. Slovan jako obhájce titulu chtěl zopakovat loňský ročník. Nejvyrovnanější zápasy byly podle předpokladů s Petrovicemi. Tým, který má ve svém kádru hráče hrající Národní ligu nám nedal nic zadarmo. Ze dvou zápasů jsme ale byli ti úspěšnější, kdy jsme remizovali 7:7 a v druhém zápase jsme dokázali vyhrát 4:1. Dnes (2. 8. 2015) jsme odehráli zápasy s Orlovou a Petřvaldem. Orlová složená z hráčů staršího věku bohužel v druhé části zápasu moc neudržela nervy na uzdě a hrála za hranicí pravidel. My jsme se však nenechali unést a v klidu vyhráli 5:1. V zápase s Petřvaldem to bylo těžší, mladí kluci, běhaví a šikovnější než Orlová. Navíc ohrožovali naši první příčku v tabulce. Po poločase, který skončil 2:2 jsme však zabrali a dokázali vyhrát 6:3. Tímto vítězstvím si Slovan už s předstihem vybojovali titul. Už druhým rokem po sobě tak je vítězem turnaje náš tým!