Souboj s Rožnovem

Po Pohárů mistrů, přichází zpátky na program 1. liga mužů. Dalším soupeřem mužského áčka bude Rožnov p/H. Zápas odehrajeme na půdě Rožnova v 18:00. Soupeř se nachází na 13. místě v tabulce a posbíral celkem 13 bodu, o jeden více než my. V posledních týdnech se Rožnov zvedl a odehrál celkem slušné zápasy. Některé soupeře potrápili až dokonce a prohráli několikrát jen o jeden gól.

Střelec soupeře je Josef Viktořík, který vstřelil necelou čtvrtinu gólu svého týmu. Uvidíme jak se mu bude dařit proti nám. Náš tým táhne zatím první lajna, která šlape každý zápas a prosadí se gólově. Doufáme, že se na ni nebudeme spoléhat a zapojí se i ostatní lajny do produktivity.

Další domácí zápas bude 26.1. v neděli na Slavii od 15:00 přivítáme Štíry z Českých Budějovic. Budeme se těšit na Vaši účast. Vstup bude zdarma!