Sportovní den aneb ukončení sezóny

Slovan sportovní den

Zveme všechny děti, hráče, rodiče a kamarády, rodiny aby si s námi tento den užili. Akce se koná všechny členy, nové, dlouholeté, velké i malé. Sportovní den aneb ukončení sezóny pořádáme každoročně ,tímto dnem se přesuneme do té nové. V sobotu 24.6 se potkáme nově na fotbalovém hřišti Slovanu Havířov a to od 13h. Oficiální zahájení bude ve 14h. Náhradní Termín máme o týden později, ale to jen kdyby nám počasí nepřálo.

Občerstvení budeme mít zajištěno v naší hospůdce. K dispozici máme svůj gril, tak si doneste nějaký ten dobrý steak nebo klobásku. Budeme celý den soutěžit o ceny!

Zahrajeme si společně s rodiči a trenéry fotbal. Je pro nás velice důležité aby jsme se osobně všichni setkali a společně strávili den. Ideální pro celé rodiny…

Těšíme se na vás