Starší žáci pořád 100%

O víkendu hráli také starší žáci, kteří mají sice stejný počet bodů jako Orlová, ale mají 2 zápasy k dobru.

První zápas hráli kluci Proti Frýdku Místku. Lépe začali naši kluci a soupeře nepouštěli moc k míčku. Bohužel kluci se uchlácholili a ve druhé třetině prohrávali 2:4. Přestali hrát svoji hru, přestali běhat a soupeř se snadno dostal do vedení.

Ve třetí třetině se kluci zvedli, šlo na nich vidět, že chtějí vyhrát a pustili se do toho se všímvšudy. Brankostroj který se zastavil až minutu před koncem a starší žáci nakonec vyhráli v uvozovkách bez nervů.

TJ Slovan Havířov – Fbc Kovo Km Frýdek-Místek 8:4

Za to kdo měl mít nervy, tak byla Orlová, která byla dalším soupeřem. Soupeře jsme znali z minulé sezóny a věděli jsme jejich jedinou taktiku. Nevím jestli někteří kluci z Orlové hrají fotbal nebo je trenér hercem v divadle a naučil kluky pár kouskům, ale občas hráli jako baletky.

Do zápasu kluci vstoupili výborně. Běhali, bránili, stříleli a zaslouženě vedli 2:0 po první třetině. Ve druhé třetině stihli ještě dát jeden gól, ale soupeř dokázal stáhnout náskok na jedinou branku.

Vstup do třetiny měli lepši kluci z Orlové dokázali vyrovnat, naštěstí se kluci zvedli a gólem ze hry a jedním z přesilové hry dokázali kluci urvat vítězství pro sebe. V obou utkání nás podrželi gólmani a pomohli klukům k vítězství.

TJ Slovan Havířov – FBK Eagles Orlová Florbalshop 5:3

Uvidíme do konce sezóny jak se klukům bude dařit a snad dokážou vyhrát ligu. Budeme jim držet palce a pevné nervy.