Starší žáci se nesou na vítězné vlně

Naši starší Žáci, se kterými hraje asi třetina ml. Žáků, se ve své druhé půlce sezóny zvedli. Ze svých posledních čtyřech utkání zvítězili hned třikrát a to nad Českým Těšínem, Tigers Poruba a Paskovem. Naši kluci tak zaujímají po ospalém začátku sezóny už 6 místo tabulky.

Všechny 3 vítězné zápasy jsme udávali tempo hry my. Naši kluci už pochopili to, co po nich trenér Jakub Labuz chce a začali konečně vyhrávat. Na začátku sezóny jsme spoustu zápasu prohráli z důvodů nekázně na hřišti ale také kvůli špatné fyzické přípravě některých hráčů. To vše se nám, ale povedlo zlepšit a konečně předvádíme “koukatelný“ florbal. Našimi nejlépe bodujícími hráči jsou Mach, Pavlis a Šulc. V mnoha případech nás držel také brankář Pastrňák.

Jediný kdo nás dokázal porazit, byl tým Vítkovic, který nám dělal svým pohybem na hřišti problémy, i když tomu výsledné skóre nenapovídalo, tak naši odehráli velice dobré utkání, kde šli naši kluci několikrát sami na branku soupeře, ale bohužel neproměnili své šance.

Přejeme našim Žákům další úspěchy další úspěchy ve zbytku sezóny

TJ Slovan Havířov – FBC DDM Český Těšín 7:4
FBC Tigers Poruba – TJ Slovan Havířov 2:10
TJ Slovan Havířov – Paskov Saurians 11:3
1.SC Vítkovice Oxdog – TJ Slovan Havířov 8:1