Starší žáci se radují z prvních bodů

Naši nově utvoření starší žáci se v nejvyšší lize mohli poprvé radovat s 3 bodového zisku. A to až v 15 kole, ale je třeba připomenout, že je náš tým převážně složen z nováčků a mladších žáků. Kluci si už za své výkony zasloužili uspět, jelikož nám vítězství párkrát uteklo jen o vlásek. Starší žáci na svém výjezdu porazili Rožnov p/R 7:5, kde si kluci sáhli na dno svých sil a doslova ubili soupeře po velké přetahované. Soupeř odolával a předváděl hezký florbal, ale naši kluci stříleli branky a hrozili z každé šance! Trenér Jakub Labuz vidí velké zlepšení a pokrok i u tak velkých děti a dokazuje, že začít může člověk s florbalem opravdu kdykoliv. Naši kluci tak drží 10. příčku tabulky.

Sestava: Vernarský, Fusek K., Pawlas, Kravčík O., Kravčík M., Fabík, Tabačík, Kania, Rada D, Kvasnica, Míček.

Kluci držíme Vám palce v dalších kolech. Vydržte 🙂