Starší žáci ve Smilovicích

10. Kolo starších žáků jsme odehráli ve Smilovicích. Hráli jsme proti Rožnovu, který si nepřipsal před zápasy ještě bod a proti Domaslavicím proti, kterým jsme již hráli.

První zápas jsme hráli proti Rožnovu. Kluci měli pomalejší start, ale začali jsme gólem ze standartní situace, kterou trénujeme 2 roky a poprvé vyšla, protože si kluci nahráli po zemi. Ve 2. třetině přišla pasáž hry, kdy jsme byli zbytečně a nesmyslně vyloučení. To nám vůbec nevadilo, protože jsme se prosadili i v oslabení. Zápas jsme dohráli v pohodě a přidali i pár krásných gólů. Třeba od Zeliny, kdy dával naslepo, ale přesně z rohu před bránu Gorčákovi.

Výsledek zápasu 5:2 pro Slovan

Druhý zápas jsme hráli proti Domaslavicím a nevypadal ze začátku vůbec dobře pro nás. Soupeř dal blbý gól pod rukou gólmana a vedl 2:1. Byli jsme opět vyloučení a soupeř mohl přidat gól. Bohužel místo toho, aby přidal a nás nalomil, tak dostal gól v přesilovce, kdy utekl Kyc a překonal gólmana. Pak soupeř byl nervózní a nestíhal běhat s námi. Bohužel pro soupeře přišli 2 nájezdy, které proměnili Bratři Kravčíci. Přidali jsme ještě 2 góly, uklidnili jsme se a zápas vyhráli. Bohužel po zápase někteří rodiče od soupeře snědli všechnu chytrost světa a začali křičet na rozhodčí, kteří pískali dobře. Pokud tomu někdo nerozumí, ať si křičí radši křičí sám ma sebe, ale na své děti a na rozhodčí… to dokáže udělat bohužel jen pošuk. Flobal je sport, láska, kterou hrajeme pro radost, ne pro rodičovské potřeby.

Výsledek zápasu 8:2 pro Slovan.

Kluky bych chtěl pochválit za stabilní výkon. Pro příště se musíme naučit méně faulovat a zabrat do obrany. Děkuji za super kolo.