Starší žáci vezou 6 bodů z Bohumína

Nová sezóna a první kolo st. žáků je za námi. Dnes jsme hráli 2 zápasy v Bohumíně. Kluci přijeli v oslabené sestavě, navíc nám chyběl gólman, tak ho musel zastoupit útočník Daniel Kroček z mladších žáků, ale nakonec 6 bodů je doma.

První zápas jsme hráli proti Jablunkovu. Soupeř přijel trochu později, ale dali jsme jim čas na rozchytání gólmana.
Kluci byli natěšení na zápas a bylo to znát vyhráli jsme sice 6:5 , ale soupeře jsme přehrávali. Dobrý výkon obránců a dobré bloky střel pomohli vyhrát zápas.

Druhý zápas jsme hráli proti Domaslavicím. Kluci poslouchali pokyny trenéra a šli jsme rychle do vedení. Soupeř poté srovnal, ale kluci se psychicky zvedli, po rychlé odpovědi zase vedli. Konečný výsledek 7:3.

Hlavně musíme pozvednout výkon našeho náhradního gólmana, který nás opravdu podržel a vychytal těžké střely soupeře.

Gratulace kluci.