Těžké kolo pro starší žáky

Starší žáci A odehráli o víkendu těžké kolo a to s prvním a třetím týmem tabulky. Slovan setrvává na druhém místě a tudíž i medailových pozicích! Dva duely rozhodovaly maličkosti, trestala se každá individuální chyba. První zápas byl přímým soubojem o druhé místo v tabulce s FBK Škorpioni Ostrava, kde po dramatickém závěru naši hoši vybojovali cenné vítězství. V druhém zápase proti 1. SC Vítkovice nastoupili naši hoši až s příliš velkým respektem vůči soupeři a podle toho se zápas i vyvíjel, soupeř také diktoval tempo. Hra se vyrovnala až ve třetí třetině, kde už ale v závěru bylo o výsledku rozhodnuto. I tak to byl pro náš celek nejlepší výsledek proti Vítkovicím v této sezóně.
1. SC Vítkovice – TJ Slovan Havířov 5:2
TJ Slovan Havířov – FBK Škorpioni Ostrava 5:4