Tréninky na ZŠ. Generála Svobody právě začali!

Již od 2. října 2019 začínají tréninky na ZŠ. Generála Svobody a to od 16h do 17:30. A potom každou středu v tomto termínu. Sraz budeme mít vždy 10 minut před začátkem tréninku z pravého boku školy(když stojíte čelem ke škole), kde je vchod do družinky a do tělocvičen. Sebou si prosím vemte přihlášky(najdete v sekci přihlášky), pokud ji mít nebudete sebou, můžete ji vyplnit společně s trenéry na místě, dále pití a věci na tělocvik.

Měsíc máte zdarma na vyzkoušení, pokud vás bude florbal bavit můžete docházet i na nedalekou ZŠ. Moravskou v úterý a čtvrtek(rozpis tréninků naleznete v sekci tréninky). Tréninky mohou navštěvovat i děti, které dochází na jíné školy nebo místa kde působíme!

Pro více informací volejte na tel: 608 426 058 , Jakub Labuz