Tréninky v červenci a srpnu

Slovan sportovní den

Přestože se nám letní prázdniny kvapem blíží a na řadu měl přijít krátký odpočinek 😀, rozhodli jsme se vzhledem k dlouhé nucené pauze během roku pokračovat v trénování i během léta. Budeme tak schopni alespoň z poloviny sezónu dokončit. Sledujte prosím členskou sekci pravidelně ,jelikož o prázdninách může dojít ke změnám(první týden, turnaje, kemp). Rozpis je platný od 1.7. Od září pak již bude rozpis pevný na celý soutěžní rok a budeme fungovat normálně na Hrubína(Podlesí), MSH Slávie(Město) a Moravské(Šumbark) jak jste zvyklí.

Přípravka a elévové

Pondělí 16-17:30 – hřiště ZŠ. K. Světlé, Podlesí
Úterý 16-17:30 – hřiště ZŠ M. Pujmanová, Šumbark
Středa 15:30-17:00 – hala SKST, Šumbark – změna v týdnu 5-8.7
Čtvrtek 15:30-17:00 – hala SKST, Šumbark změna v týdnu 5-8.7

Mladší a starší žáci

Úterý 16:30-18:00 – hala SKST, Šumbark
Čtvrtek 17-18:30 – hala SKST, Šumbark

Dorost a juniorka

týden volno, bude doplněno

Muži

kondiční příprava – info u trenéra