Turnaj mini Přípravek

V sobotu 26.11. proběhl turnaj mini přípravek v Bolaticích, který pořádala FBC Letka. Děti se potkali ve skupině s Letkou, Litovlí a Karvinou. Ve finále se potkali znovu s Litovlí. Více nám poví trenér Petr Michalec.

Hezký den,
na úvod bych chtěl poděkovat hlavně rodičům, že vážili tu cestu a absolvovali s námi celé dopoledne a velkou část odpoledne. DĚKUJU! Turnaj byl perfektní, nestačil jsem zírat, co tam naši nejmenší předváděli. Ve skupině vstřelili 51 branek a pouze jednu inkasovali ! Byl jsem z nich opravdu v sedmém nebi a za tohle děkuju VÁM i našim dětem!!! ❤️

Když jsem k nim mluvil po prohraném finále, měl jsem opravdu na krajíčku, věděl jsem, že ten turnaj “vyhráli“, ale… bohužel. Celkově jsme skončili druzí. ❤️ Mám na srdci ještě jednu věc, kterou bych chtěl oslovit né jen zúčastněné na turnaji, ale všechny, co se věnují dětem a myslí to s nimi dobře.

Děti ještě úplně neví co je fér a co ne, a natahat si na finále děti ze starší kategorie jen proto, aby vyhrály finále, mi přijde dost ubohé a charakter těchto lidí se mi HNUSÍ! Pokud chcete vést děti správným směrem, zaměřte se, prosím, v první řadě na sebe! Protože jste nepodvedli jen nás a naše děti, které si to finále zaslouženě vybojovaly, ale především jste podvedli SEBE a své DĚTI!!! Závěrečný potlesk patří VÁM. ❤️👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤️
Florián Štěpanik, Michal Sušina, Dominik Křivánek, Vendula Ranglová, Dominik Morawiec, Matyáš Jendrulek, Karolína Michalcová, Nicolas Kusák….

Děkuju Petr Michalec