Úspěšný víkend mají za sebou mládežnické kategorie

Starší žáci

Horní suchá- Tj slovan Havířov
Kluci rozespalí z rána remizovali 4:4. Bohužel jsme byli slabší v osobních soubojích před brankou a z toho soupeř těžil. Bojovali jsme, ale do posledního minuty a nakonec vyrovnali.

Eagles Orlová- Tj Slovan Havířov
Naši kluci nezačali vůbec dobře a zaspali jsme zase začátek, kdy jsme prohrávali 0:3, ale kluci se zvedli, začali více střílet a góly se jen hrnuly. Zápas jsme otočili a díky výbornému gólmanovi, který nás podržel v důležitých situacích. Vyhráli jsme vysoce 7:4.

Junioři

Juniorská kategorie hrála o víkendu své dvojkolo a to v Třinci. První zápas jsme hráli proti Paskovu a klukům se z počátku moc běhat nechtělo. Z toho plynul hubený náskok 1:0 po první třetině. V šatně si pak vzal slovo trenér Labuz a vysvětlil hráčům cíle, které si pro letošní sezónu dali. Tím cílem je jednoznačně postup do druhé ligy! Kluci se hned od druhé třetiny zvedli a po výborné rozehrávce od obránců, naši útočníci konečně začali střílet a dávat góly. Soupeře jsme nakonec jasně přehráli 8:2.

V druhém zápase jsme nastoupili proti Rožnovu. Čekal nás velice dobrý a těžký soupeř. Kluci si toho byli vědomi a nastoupili na 100% do zápasu hned od začátku. Kluci dřeli a hráli přímo výborně. Pár minut před koncem jsme ale prohrávali 2:3. Začali jsme napadat po celé ploše a neslo to své ovoce. Kluci hned srovnali a následně minutu před koncem ještě zápas otočili na svoji stranu a slavili jsme parádní vítězství 4:3. Naši kluci zaujímají první místo tabulky!