Vánoční večírek pro přípravku a elévky

Vánoční večírek pro přípravku a elévky

Poslední adventní neděli naši malí florbalisti oslavili netradičně. Na hale Slavia se sešli v hojném počtu, do sportovního se převlékli totiž i jejich maminky a tatínci. Na zápasech rodiče na své děti často z tribuny pokřikují: „makej, ber mu to, nahrávej, jeď na bránu, střílej, nenech si to vzít“…. Tak si to teď rodiče zkusili na vlastní kůži a po dnešním dvouhodinovém boji, nejen ve florbale, ale i fotbale a jiných sportovních disciplínách, zjistili, že to zase tak jednoduché není, a že jejich malí hráči makají, jak nejlépe to jde.

A protože se všem společné odpoledne moc líbilo, pokračovalo se i večer, sice trochu jinou aktivitou – bowlingem, ale se stejnou silou a chutí zvítězit. Všichni se posilnili dobrotami a ukázali, že sportovního ducha a soutěživost mají prostě v krvi. A kdyby se v pondělí nevstávalo do školy a do práce, tak by se snad hrálo doteď (((((((-: Naši malí florbalisti byli nadšení a o to jejich trenérům i rodičům šlo nejvíc, děkujeme za krásný den.

fotogalerie zde