„Víkendový“ dvojzápas Mužského áčka

Mužské áčko čeká náročný „víkend“, kdy odehraje dvě utkání. Jedno ho čeká v pátek 25.10. v 20:00. Další zápas odehrají muži hned v pondělí 28.10. v den vzniku samostatného Československa, proti Jaroměři. Zápas začne v 15:00, krásně po obědě.

Muži odehráli v posledních kolech dobrá utkání. Mladí kluci si už zvykli na mužský florbal a na herním projevu to jde znát. Poslední zápasy, ale i tak muži prohráli. Sám trenér Komačka říká, že i přes prohry musí chválit hráče, ale stále to nestačí pro zisk bodů. V posledním zápase zmínil, že zápas s Rožnovem bude zápas pravdy.

„Ďalší ťažký zápas za nami s tímom, ktorý ma extraligové ambície. Musím chlapcov pochváliť, bez šiestich hráčov základnej zostavy zápas odbojovali aj za nich. Teraz nás čakajú zápasy pravdy. “ Václav Komačka komentuje zápas s Bulldogs Brno.

Doufáme, že muži budou hrát stejně dobře, tak jako v derby nebo v zápase s Brnem. Jen zodpovědným a dobrým výkonem se mužstvo může posunout dále. Snad se všechny rýmečky a zranění vyléčí a muži budou moct nastoupit v plné sestavě.

Rožnov má na svém kontě pouze bod. Je to stále o bod více než mají muži. Remízu vybojovali proti Znojmu a následně prohráli v prodloužení. Hned po zápase s Rožnovem budou muset muži odpočívat a naladit se dobře na zápas s Jaroměří. Doufejme, že se v pátek večer naladí výhrou a budou pokračovat hned v pondělí.

Nováček soutěže TJ Sokol Jaroměř má na svém kontě 6 bodů, kdy porazili v prvním kole Start 8:3. Dále porazili těsně Ústí 8:7. V posledním zápase, když sem do Havířova přijela, tak dostala sodu od Florbal Exelsior 4:15. Uvidíme s čím přijedou znovu do Havířova.

Přijďte podpořit naše může v obou utkání. Zápas s Rožnovem začína 25.10. v 20:00. Zápas s Jaroměří začíná 28.10. v 15:00. Viděli jste sami, že když zabere celá tribuna, zaberou i naši muži. Budeme se na Vás těšit. Máme pro vás nachystaný program a vstupné je zdarma!