Víkendový souhrn 17.11. – 21.11.

Víkendem nezačneme, protože se odehráli 2 zápasy. Ve středu byl státní svátek a hráli nám junioři i muži. O víkendu jsme se mohli těšit na domácí utkání mužů. Junioři odcestovali na venkovní zápasy. Mladší žáci museli zrušit svůj turnaj z důvodů velkého množství karantén a nemocí. Přípravka odehrála turnaj ve Stonavě. Muži C opět úřadovali ve své lize.

Muži odehráli minulý týden 2 zápasy. Ve středu je čekal rival z kraje Letka, která ukázala mužům na čem zapracovat, kde jsou chyby, v jakých momentech se nestíhá apod. Naopak zápas s Karlovými Vary v sobotu byl zase o něčem jiném. Jiné nasazení, tempo, bojovnost a chuť. Muži mají strašný výkyv formy, kterou musí vykrystalizovat do dalších zápasů a začít fungovat.

Junioři cestovali minulý týden hned třikrát mimo domov. Bohužel pro ně Český florbal ani Zlín neodložil jejich zápas ve svátek, kdy polovina týmu byla v karanténě do pátku. Do toho ještě pár zraněných, takže do Zlína odcestovalo 11 hráčů a 2 gólmani. Opravdu děkujeme Českému florbalu za vstřícnost vůči této situaci. I přesto dokázali junioři vzdorovat a soupeř se bál do konce utkání o výsledek. Těsný výsledek 3:5 pro Zlín

O víkendu odehráli 2 další utkání, které nedopadli moc dobře a prohráli oba zápasy. Nejdříve s Náchodem 4:8 a s Hradcem Králové 6:10.

Mladší žáci měli hrát další turnaj, ale bohužel přišel příliv karantén(kontaktů ve škole) a bylo po turnaji. Doufáme, že se ještě dočkáme normálního turnaje do konce roku.

Přípravka bílí ti naopak svůj turnaj odehráli. V nedaleké Stonavě potkali Petrovice, Český Těšín, Vítkovice a SFK. Petrovice v prvním zápase zdolali 2:1. Sice po ospalém začátku se výhra počítá. Následoval zápas s Těšínem, kde vyhráli naši přípravkáři 16:4. Vítkovice naopak přišli s nadílkou k nám a nasolili přípravce 1:16.

Zápas s SFK přípravkáři vyhráli poměrem 9:2. Nemohli jsme si nevšimnout zahořklých pohledů od protějšího týmu, bohužel by si měli uvědomit, že jsou to stále jen a jen děti. Hraje se přece pro zábavu, ještě k tomu v téhle věkové kategorii.

Druhé místo v turnaji tedy patřilo Přípravce Bílí, kteří se mohli radovat!!


Muži Králikáři naopak dominovali zase ve své lize, kde porazili Dolní Životice 5:1. Stažený blok a 8 lidí odolávalo až do konce. Druhý zápas byl o něco lepší z pohledu našich Králikářů, protože proti Rafanům z Ostravy vyhráli poměrem 11:2.