Vítězné derby

Havířovské derby opět po nějaké době ovládl Slovan a to 4:3 v základní hrací době. Začátek vypadal dobře, kde po třetinách 2:1 a 2:0 jsme si vytvořili třígólový náskok. Nicméně soupeř zabral a ve třetí třetině se dotáhl na rozdíl jedné branky. V následné hře bez brankáře se nám již povedl tento stav udržet.

V prvním společném měření sil se v letošní sezoně radoval z výhry v prodloužení 6:5 náš soupeř. Na utkání bylo opět vyprodáno a naplnila se tak celá kapacita naší haly Slávia. Diváci mohli sledovat taneční vystoupení skupiny Up and Down, přátelské utkání elévů a nakonec i losovaní vstupenek o hodnotné ceny.

Nakonec toto utkání je vždy zárukou toho nejlepšího florbalu v Havířově a okolí.

Manažer Slovanu Havířov Jakub Labuz okomentoval derby takto:
Jsem rád, že můžeme poměřit své síly i v Národní lize v tomto speciálním utkání. V posledním duelu jsme určitě nebyli favorité, nicméně trpělivou hrou a výborným výkonem brankáře Sikory jsme dovedli utkání do vítězného konce z čehož jsem měl samozřejmě radost. Jsou to vždy velké nervy 😊.
Dále nás těší, že je stále o florbal takový zájem, a to hlavně v našem městě, kde florbal patří k těm pěti největším a nejoblíbenějším sportům.

Děkujeme všem za podporu a přízeň!

Níže můžete najít kompletní fotogalerii.
Fotky z utkání
Podrobné statistiky tady:
Statistiky