Vyjde to teď?

Junioři odehrají své DERBY proti Havířovu a můžou zvrátit neúspěch mužů. Muži totiž prohráli své derby s Havířovem a další je čeká v prosinci, ale už zítra můžou pomstít muže naši junioři. Zítra se poperou se svým soupeřem od 9. hodiny ráno. Doufejme, že se poperou o výsledek a ne mezi sebou tak jak to bylo předloni v mužském derby.

Muži naopak budou hrát zítra se Startem od 18:00 na Slavii. Start má na svém kontě 17 bodů a je na 7. místě v tabulce. V 8. kole dokázal těsně vyhrát nad Chomutovem 7:6. Nejvíc bodů posbíral za 6 zápasu Jiří Lebeda nebo Daniel Eremiáš. Uvidíme jestli se kluci předvedou proti nám v tomto zápase.

V neděli muži nastoupí v mezi městském derby proti Petrovicím. Zápas začne od 18:00 také na Slavii. Petrovice se drží nad námi v tabulce s 5 body. Poslední 2 body posbírali kluci z Petrovic proti našemu sousedovi, proti Havířovu. Statistiky v Petrovicích vede Petr Skácel, který posbíral za 10 zápasu 15 kanadských bodů.

Poslední zápas našich můžu nedopadl nejlépe. V poslední dvouminutovce dostali muži zbytečný gól ze standartky a závěr utkání už nezvládli. Muži se musí zvednout a postavit se čelem proti této výzvě. Přijďte je podpořit oba dva dny a vyburcovat celou halu!!!