Výlet Áčka do Náchoda

Tento víkend mužské áčko cestuje do Náchoda, se kterým odehrají 3. a 4. Kolo play-down. Tuto sobotu od 20:30 a v neděli od 18:00. Odkazy na video přenos najdete níže. Mužské áčko zvládlo 1. a 2. Kolo na domácí palubovce. První zápas byl od Slovanu jistější, pohodlnější a hra byla v dobrém tempu. Kvalitně odbráněno, hlavně se využívali gólové šance a nedali moc šanci vyniknout gólmanovi. Druhá třetina byla pro Náchod nejvíce zdrcující, i přes to jak psali ve svém rozhovoru s jejich kapitánem, tak se zmiňovali, že Slovan se skládá ze 2 hráčů.

Co očekáváš od Slovanu Havířov a jaké jsou šance Náchoda na vítězství v sérii?
Možná to z ní trochu namyšleně, ale Slovan nás nemůže ničím překvapit. Jejich hra je založena pouze na dvou hráčích, nic víc nabídnout nemohou, takže pokud si je pohlídáme tak jako v domácím zápase, bude to už jen o individuálních chybách, které mohou rozhodnout. Slovan nás nemá čím překvapit, naše šance jsou velké, i když začínáme na jejich hřišti. Rozhodne nasazení a bojovnost.

Sice kapitán měl pravdu sobotní zápas jsme odehráli více méně na 11 hráčů, ale výsledek byl jednoznačný a Náchod jsme přejeli poměrem 9:3.

Druhý zápas byl sice obdobný, taky plno šancí, ale z naší strany horší zápas zakončení, pomalé tempo, nedůraz v osobních soubojích. Nakonec muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém jsme měli hodně šanci a mohli rozhodnout. Přišli nájezdy, které jsme vyhráli 2:1, tedy skóre bylo po nájezdech 5:4 a připsali jsme si druhé vítězství.

Slovan musí zlepšit hru do dopředu, musí zlepšit zodpovědnost dozadu a týmový duch. Sice je stav sérii 2:0 a soupeř musí zabrat, muži musí odpovědět větší silou. Nastoupíme tento víkend v plné palbě a těšíme se na zápasy. Bude to náročnější víkend, protože budeme v jiném prostředí, ale nemáme se čeho bát, všechno máme ve svých rukou. Zápasy můžete sledovat zde:

Textový přenos sobota
Video přenos sobota

Textový přenos neděle
Video přenos neděle

5. zápas by se hrál teoreticky v úterý v 18:00. Bližší informace vám poskytneme brzy. Děkujeme za Vaši podporu💙💙