Zakončení sezóny a oslava 15. narozenin

Ano, slavíme už 15 let a chceme, abyste mohli být s námi u toho. Společně tak oslavíme narozeniny klubu, ukončíme sezónu a ještě si zahrajeme fotbalový turnaj mezi dětmi, rodiči a trenéry . Občerstvení všeho druhu bude zajištěno, hot-dog, káva, pivo, kofola. Na místě bude také připraven grill, tak pokud si donesete nějaký ten steak nebo klobásku, můžete si je ugrilovat. Děti si mohou nechat namalovat barevnou masku na obličej. Zhodnotíme si předešlou sezónu a oceníme nejlepší hráče! Tento den je určen pro všechny hráče od přípravky po muže, rodiče, trenéry, pořadatele a také ty, kteří se podílejí na chodu našeho milovaného florbalového klubu. Vezměte rodinu, kamarády, přátele a užijte si tento den společně. Florbalky, tenisové rakety, kopačky anebo sálovou obuv sebou. K dispozici máme umělý povrch a také celé fotbalové hřiště. Budeme se na Vás těšit