Zápasy dorostenců

Zápas proti Frenštátu

Na Čeladnou jsme přijeli s vizí vyhrát oba dva zápasy, jelikož jsme věděli, že hrajeme s dvěma horšími týmy tabulky. Pokyny byli jasně rozdané a věděli jsme co od zápasu čekat. Náš úkol byl střílet ze všech pozic a tlačit se dopředu.

Od začátku utkání jsme začali soupeři dávat jednu branku za druhou a až na malé chybičky vše dopadlo podle našich představ. I přes vysoké skóre náš gólman Lukáš Vernarský, který má teď skvělou formu předvedl několik krásných zákroku.

Asi není třeba říkat nejlepšího střelce zápasu, jelikož na bodech se podíleli skoro všichni, možná však Františka Kyce, kterému to letos hodně lepí a také zápasovou premiéru jeho bratra, který hned ve svém prvním utkání vstřelil branku. Velká pochvala i našim starším žákům, kteří dokážou předvést nadprůměrné výkony v kategorii výš.

Výhra pro Slovan 15:1.

Zápas proti Rožnovu 

I když opět zase lehčí soupeř tak jsme věděli, že bude trošičku kousat, protože kluci z Rožnova jsou hodně běhavý. Nezačali jsme vůbec dobře a už jsme prohrávali 0:2. Nakonec jsme ještě stačili vyrovnat na konci první třetiny a to nám dalo možnost začít zápas od znova.

Myslím si, že po zbytek zápasu jsme drželi tempo hry a v druhé i ve třetí třetině jsme přidali po dvou brankách a tak jsme zpečetili naše vítězství. V brance opět výborný Pastrňák, který spolu s  Vernarským letos tvoří vynikající brankářskou dvojici a já jsem hrdý, že můžu tak skvělé gólmany v týmu mít a pracovat s nimi. Letos máme silný mančaft a já věřím, že naše umístění bude co nejvyšší.

Další víkend máme o něco silnější soupeře, ale já věřím, že po pěti zápasové šňůře udržíme naši laťku a pojedeme jen tak dál.

Trenér Matěj Smeták

Výhra pro Slovan 6:2.