Zápasy starších žáku 27.10

Minulý víkend 27.10 odehráli naši starší žáci zápasy proti Frýdku Místku a Karviné.

Frýdek-Kluci přijeli na zápas v oslabené sestavě a jenom v 8 hračích do pole + 2 golmani kteří měli premiéru za Slovan.
V šatně jsme si řekli, ze i když nás je 8 tak do toho dáme vše a ze se nebudeme zbytečně za nimi honit a počkáme si na ně.
Začátek zápasu jsme otevřeli hned v první minutě kdy už to bylo 1:0 během další minuty padl další gól a klukům to dodalo sebevědomí a hráli pěkný florbal nepustili soupeře skoro k ničemu .Konec 1 třetiny 3:1.
2 třetina byla z obou stran opatrnější.
Nikdo nechtěl udělat zbytečné chyby a nepouštěl se moc do útoku a taky tomu naznačoval výsledek 2 třetina 1:0 pro naše kluky.
Ve 3 třetině se ale už naši kluci roztřileli a nepustili soupeře k ničemu a přestřileli ho 4:0.
Konečný výsledek 8:1.

Karviná-Kluci věděli už od začátku ze to bude lehký soupeř a hlavně výškově nevyrovnaný a proti takovým týmům se hraje špatně.
Začátek zápasu začal ospale.
Karviná na nás jenom čekala na půlce a hrála beton,ale to jim moc nepomohlo a už na konci první minuty padl gól a během další minuty další a další a první třetinu jsme vyhráli jasně 6:0.
Do druhé třetiny naši kluci už nastoupily jako vítězové a šlo to poznat laxní přístup ke hře soupeře a strašně hodně chyb a taky proto skončila třetina 2:2.
O přestávce jsme si to s klukama vyjasnili a začali znova makat a hrát zase svoji hru a šlo to vidět na hřišti a také proto skončila třetina 4.1.
Konečný stav zápasu jednoznačný 12:3.

Na závěr bych chtěl pochválit cely tým ze i tak v malém počtu máme doma 6 budu z turnaje a jednoznačné vítězství kde soupeře nepustili skoro ani ke střele.