Že by druhé místo pro elévky?

Elévové odehráli další úspěšný turnaj na Slavii, kde se utkali s týmy Florbal Exelsior Havířov, Z.F.K. AQM Petrovice, FbC KOVO KM Frýdek-Místek a FBC AGA24 Český Těšín.

Všechny zápasy probíhaly skvěle. Jde vidět, že se každým tréninkem děti zlepšují a zlepšují a jejich výkony jdou taky nahoru. Přijde mi, že ostatním dětem něco musí dávat do jídla, protože rostou jak z vody. Ty naše nějak uvízli na stejné výšce. Hlavní je, že dětem florbal prospívá, baví je to a mají úžasné výsledky.

Ve výsledku jsme porazili všechny kromě našeho městského rivala. Na ně jsme nestačili a prohráli 7:20. Proti Petrovicím to byl jiný zápas a padal jeden gól za druhým do soupeřovy branky. Naopak s Frýdkem jsme odehráli velice dramatický zápas a hodně vyrovnaný. Celkový stav skončil nakonec pro nás dobře a to 12:11. S Českým Těšínem to byl také podobný jako s Petrovicemi, kdy jsme měli hodně navrch. Nakonec jsme vyhráli proti Těšínu 23:8.

Celkové skóre turnaje je celkem nepodstatný dali jsme hodně gólu a díky bojovností jsme skončili na 2. místě turnaje. Elévky můžu jen pochválit, protože nám dělají radost.

Sestava na turnaji: Vojta Adamiš, Terka Adamišová, Klárka Hoňková, Kuba Janovský, Maty Polách, Robin Mrázek, Marťa Kroček, Luky Vachtarčík, Damián Bela, Max Polách