Zlatá přípravka!

Naše přípravka je opět zlatá

Naši nejmenší florbalisté se již podruhé v této sezóně stali neporazitelnými. V sobotu 14. 1., jsme se v městské hale Havířov, radovali ze zaslouženého prvního místa a zlatého poháru.

První zápas, s docela těžkým soupeřem, byl od začátku do konce neskutečně vyrovnaný, nebylo tedy nakonec překvapením, že skončil remízou 7:7, tento zápas s 1. SFK Havířov, rozproudil v klucích chuť a sílu bojovat a taky zvítězit. V druhém zápase porazili kluci Coyotes Jablunkov se sebevědomým výsledkem 10:4, a to už všichni začali tušit, že tento sobotní turnaj pro kluky z TJ Slovan dopadne moc dobře. Dva další soupeře (Paskov a Horní Suchou) naši kluci téměř nenechali vystřelit, nádherné výsledky 9:0 a 9:1 semkli kluky, i rodiče na tribuně a všichni čekali, jak to dopadne – kluci hráli nejlépe, jak dokázali, ale o prvním místě měl nakonec rozhodnout poslední zápas soupeřů – námi remízovaného klubu (1.SFK Havířov) s námi poraženými Coyotes Jablunkov. Atmosféra byla báječná, naši kluci, rodiče i trenéři fandili a drželi palce, jak nejvíce uměli a ono to dopadlo báječně. Soupeři totiž remízovali, což znamenalo, že jediným neporaženým týmem v tomto turnaji byla přípravka z TJ Slovan Havířov. Klukům moc gratulujeme a přejeme další úspěchy.