/* Error on https://tjslovanhavirov.cz/wp-content/plugins/feeds-for-youtube/css/sb-youtube-free.min.css?ver=2.2 : Something went wrong: cURL error 28: Operation timed out after 7013 milliseconds with 0 out of -1 bytes received */

Zlatá Přípravka!

Dne 18. 1. 2020 naše přípravka odehrála svůj další turnaj sezóny na domácí půdě v MSH Havířov. Turnaj byl vyrovnaně obsazen a tak ambice pro nás byly ty nejvyšší. Slovan se zde utkal v prvním zápase s týmem z Bohumína, v druhém zápase poměřil síly s Porubským Tigers. Ve třetím zápase se střetl s Rožnovem pod Radhoštěm a jako poslední vyrazil do boje s nepříjemným soupeřem z Paskova.

Slovan Havířov vs Bohumín
Z naší strany bylo vidět, že se jedná o první zápas dne. Nenastoupili jsme do zápasu nejlépe a výkon byl takový ospalý. Soupeř nepříjemně kousal, držel s námi tempo a v závěru zápasu dokonce vedl 4:5. Ale díky poslední minutě zápasu, kde jsme zaostávali za soupeřem o jednu branku, se tým nechtěl spokojit s nepříznivým výsledkem a díky skvělé koncovce zápasu Slovan zdolal Bohumín 6:5.

Slovan Havířov vs Tigers Poruba
Do tohoto zápasu jsme šli s vědomím, že musíme podat lepší výkon, než předvedl tým v prvním případě. Od začátku zápasu jsme nastoupili na soupeře s nepříjemnou hrou, kdy se nemohl dostat vůbec do tempa. První část hry byla z našeho pohledu velmi suverénní a do druhé části si havířovští mladíci vypracovali 3 brankový náskok. V té druhé naši mladíci pokračovali ve skvělém výkonu a tak i přes nevyužití několika jasných příležitosti k navýšení konečného výsledku Slovan vyhrál přesvědčivě 5:0.

Slovan Havířov vs Rožnov pod Radhoštěm
Valaši dorazili na turnaj docela v hojném počtu, a tak se předpokládalo, že to bude nepříjemně běhavý soupeř. I přes pár složitých situací, které jsme dokázali zvládnout, byl zápas pod naší kontrolou. Rožnov už pak neměl moc šancí ke skórování a dotáhnout se na nás. Slovan si tak bezpečně připisoval další 3 body, díky vítězství 5:2.

Slovan Havířov vs Paskov
Nejdůležitější zápas dne – souboj o 1. místo v turnaji. Skvělý vstup do zápasu a brzké vedení 1:0. Soupeř sice dokázal rychle odpovědět vyrovnáním, ale během pár minut byla branková převaha opět na naší straně. Díky několika individuálním chybám se Paskov dostal zpět do zápasu a vyrovnal na 3:3.

O přestávce trenéři provedli pár změn ve složení formací ve snaze eliminovat nebezpečné hráče soupeře a také upozorňovali své hráče na zbytečné chyby. Hoši si vzali pár slov k srdci a skóre bylo 6:4. Bohužel, pak ale přišly opět chyby z naší strany a soupeř je dokázal využit k srovnání na 6:6. Věděli jsme však, že máme nad soupeřem na vrch a můžeme výsledek strhnout ve svůj prospěch. Díky skvělému týmovému výkonu se tak skutečně stalo a Slovan si dokráčel i k poslednímu důležitému vítězství 9:6 proti druhému týmu v turnaji.

Nemůžeme samozřejmě zapomenout poděkovat rodičům a taky věrným fanouškům, kteří předváděli skvělou kulisu našim nejmenším a pomohli k fantastickému výsledku týmu v turnaji. Děkujeme všem.

Marek Vylegala