Zlato? Elévové překvapili!

V sobotu 8.2 jeli na naši elévové na turnaj do Stonavy, kde také přijely týmy z Petrovic, Rožnova, Bohumína a pořádající Karviná.

Jako první zápas jsme sehráli proti pořádající Karviné. Nikdo nečekal, že tak brzy bude hrát o první místo celého turnaje, ale to až později. Nyní nastupujeme proti Karviné, která je velice silným soupeřem ve všech kategorií a my se tak mohli tešit na vyrovnaný zápas. V první polovině to tak platilo, hrál se celkem vyrovnaný zápas, ale v té druhé polovině jsme začali proměňovat všechny šance a rozdíl ve skóre se zvyšoval v náš prospěch. Zápas vyhráváme vysokým rozdílem.

Do druhého sobotního zápasu vstupujeme proti Petrovicím. Zápas od samého začátku probíhal v naší režii. Góly jsme dostali jen po vlastních chybách a ne přesných rozehrávkách. Naštěstí jich nebylo tolik, aby nás to stalo zápas. Vyhráváme opět vysokým rozdílem, ještě vyšším než v prvním zápase.

Rožnov, to byl soupeř pro náš další zápas. Proslíchalo se, že tento tým si přijel pro vítězství. Tak jsme byly připraveni jim to překazit a to se nám povedlo. Tento zápas opět máme v režii my a soupeře přehráváme jasným rozdílem. Soupeř nese tuto porážku velice težce jelikož si pomýšlel na vítězství celého turnaje.

Jako poslední zápas nás čekal Bohumín. Pro nás velice obtížný soupeř, který pouze vyčkával na naše chyby a nepřesné nahrávky, kterých jsme udělali spoustu proto zápas byl velice vyhrocený což nečetl nikdo z obou týmu. Bohumín celý zápas bránil a my dobývali a dobývali Bohumínskou branku. Zápas po zběsilém finiši z naší strany vyhráváme, ale měli jsme namále.

V tomto turnaji nás trápili nepřesné nahrávky a chyby v rozehrávce na kterých musíme zapracovat na trénincích do příštího zápasu. Na druhou stranu pokud se nám povedla nějaká nahrávka skončila z toho nádherná akce a většinou skončila v síti. Nic nás nemusí mrzet, protože jsme zdolali všechny soupeře a odvážíme si první místo z turnaje!!!!

Trenér Lukáš Rada