Bulletin

Dneska nás čeká zápas s Kopřivnicí od 17 hodin na městské sportovní hale Slavia. S Kopřivnicí jsme se již potkali v Národní lize pár let zpátky. Kopřivnice je na 3. Místě s bilancí 8-0-1-1. Osm výher v základní době, jedna prohra v prodloužení. Nejlepším hráčem hostů je Jan Toman, který má na kontě 2 kanadských bodů. Celkové statistiky Kopřivnice.

Do dnešního zápasu vstupuje Kopřivnice s touto sestavou

Muži odehrají poslední kolo a budeme mít půlku sezóny za sebou. Bilance mužů je chabá za posledních 5 zápasů čtyřikrát prohráli. Naposledy prohráli doma s Třebíčem 6:7. Muži mají tedy bilanci 4-0-2-4 čtyři výhry, dvě prohry v prodloužení a čtyři prohry. I díky těmto malým neúspěchům se muži propadají v tabulce a jsou na 7. pozici. Všechny statistiky Slovanu.

Domácí tým nastupuje do zápasu v této sestavě.

Další důležité výsledky můžete najít na našem Facebooku, či Českém florbale přes tento odkaz. Těšíme se na vaši podporu na tribuně a věříme, že dneska zlomíme tu smůlu a půjdeme do zápasu naplno!!