4_20240628_112444.jpg

Jsme největší florbalový oddíl z Havířova založený v roce 2003 a naší hlavní činností je sportovní výchova dětí od 5 let až po muže. Náš elitní mužský tým hraje celostátní soutěž a to Národn ligu. Junioři hrají druhou nejvyšší soutěž. Naše členská základna čítá okolo 250 aktivních členů a oddíl má celkem 16 družstev. V klubu se věnujeme zejména florbalovému tréninku a sportovní přípravě dětí a mládeže z Havířova a blízkého okolí. Naše družstva mládeže se účastní soutěží v Moravskoslezském kraji, muži hrají celostátní a regionální soutěže. Dále také vyjíždíme na florbalové turnaje pořádané v rámci celé České Republiky. Pořádáme sportovní akce a florbalový kemp. S dětmi trénujeme v tělocvičnách Havířovských základních škol a sportovních halách.